RF MAKİNE WEB SİTEMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

WWW.RFMAKINE.COM.TR

Kamu Güvenliği & Afet Koordinasyonu

En Gerekli Olduğu Anda Kritik Bilgilerin İletilmesi 

Emniyet merkezinden sahadaki memurları yönlendiren sevk memuru, polis memuru, yangın ve kurtarma memurları gibi en gerekli olduğunda kritik bilgilerin iletilmesinde kullandıkları telsiz veri haberleşme sistemlerine %100 güven duymak zorunda olan tüm meslek mensuplarının güvenini asla zedelemeyen RF Teknoloji kablosuz haberleşme sistemleri her bilginin doğru, kesintisiz ve güvenilir olarak aktarılmasını sağlar. 

 

AFET DURUMUNDA ÇÖKMEYEN TEK ŞEBEKE

Radyo modemler ile kurulacak bir telsiz veri haberleşme ağı sadece kendi kurumunuza özel olacağı ve halk ile paylaşılmayacağı için GSM şebekelerinde olduğu gibi hatların kilitlenmesi ve sistemlerin bir birinden habersiz kalması gibi bir durum oluşmaz.

 

Hayati Güvenilirlik

Bilgisayar destekli sevk sistemlerinde kablosuz haberleşme sistemlerinin performansı yaşamsal operasyonları önemli ölçüde etkilemektedir. Örneğin yavaş sistemlerde, raporlamada oluşan haberleşmeden kaynaklı veri boşlukları bir aracın GPS konumunu kilometrelerce hatalı olarak gösterebilmektedir.  RF Teknolojinin sağladığı CalAmp ürünleri bilginin doğruluğunu sağlayabilecek sıkılıkta raporlama yapar, böylece  en kısa tepki süresinde hızlıca doğru kararların verilmesine ve sistemin sağlıklı yönetilmesine olanak sağlar.

Bir dosya indirmek, kritik verilerin aktarılmasında kullanılacak özel kablosuz bir ağ kurmak ya da geleneksel uzak mesafeli erişim sistemleri için, ister halka açık bir şebekeye ister bir Wi-Fi sistemine bağlı kalın, RF Teknoloji farklı haberleşme ağlarında tümleşik olarak kullanabileceğiniz ürünler ve teknoloji ile tek bir güvenilir kablosuz haberleşme ağı sunmaktadır. 

Okunma 16913 defa