RF MAKİNE WEB SİTEMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

WWW.RFMAKINE.COM.TR

Su & Atık Su

Kablosuz Veri İşlemlerinizin Güvenilirliğini İyileştirir

Su ve atık su sistemlerinin işletilmesinde ister bir IT karar alıcı, sistem entegratörü ya da danışma bir mühendis olarak görev alın, başarınız su ve atık su sistemindeki her bir parçanın sürekli ve güvenilir bir şekilde çalışmasına bağlıdır. Kaldırma istasyonu faaliyetlerinden akış oranlarına ve depo tank seviyesine kadar tüm hayati operasyonlar kesintisiz ve güvenilir veri akışını gerektirmektedir. 

RF Teknolojinin sağladığı telsiz veri haberleşmesi ürünleri su ve atık su sistemleri ve çevre birimlerinin kendine has gerektirdiği özellikleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Analog sistemlerden dijital kablosuz sistemlere veri haberleşmesi taşınmasında, RF Teknoloji karar alıcılar için güvenilirliği artıran ve altyapı maliyetlerini kontrol altında tutabilecekleri fırsatlar sunmaktadır.  RF Teknoloji, geleneksel sabit veri sistemlerinden çok pratik ve etkin bütünleşik sabit/hareketli çözümlere kadar uzmanlık ve teknoloji sunarak su ve atık su sistemlerinin işletmecilerine ve kurucularına kendi çözümlerini oluştururken en yüksek performansı elde etme imkanı vermektedir.

Genişleme İçin Açık ve Esnek

RF Teknolojinin sağladığı ürünler, gelecekte sistemin genişleyebileceği şekilde esnek bir yapıdadır. Böylece ileride sistemin fonksiyonel özelliklerinin ve kapsama alanının genişletilebilmesi mümkün olmaktadır. 

Okunma 18540 defa