RF MAKİNE WEB SİTEMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

WWW.RFMAKINE.COM.TR

Air Boss NMS Yazılımı

Kablosuz Ağınızı Kontrol Altında Tutar

AirBoss kablosuz ağını denetlemek ve kontrol etmek isteyen şirketler için ideal bir üründür. Kablosuz Ağda performansı etkileyebilecek kritik bilgiler takip edebilir, bu bilgiler veri tabanında saklanır ve bu verilere 3. parti bir uygulama aracılığıyla bile kolayca erişilebilir.

AirBoss izole edilmiş, kendi başına çalışan bir ağ yönetim programı değildir. AirBoss çift yönlü olarak OPC, DDE, ODBC, SNMP, Modbus ve DNP 3.0 protokolleri üzerinden diğer sistemlerle bilgi paylaşabilecek bir yapıda tasarlanmıştır.

Uzaktan erişim ve uyarı özellikleri sayesinde ağınızda tam kontrol imkanı sunarak; sorunları uzaktan algılama, çözme ve olumsuz etkilerini sınırlamanızı sağlar. Müşteriniz sizi aramadan önce ağdaki sorunları tanımlayıp çözmeye başlayabilirsiniz. Web tarayıcısından veya dokunmatik ekrandan RF data modeminize uzaktan erişebilir, durumunu izleyebilir ve analiz edebilirsiniz. Gerçek zamanlı (real-time) erişim sağlayabilir, dinamik grafikler, trend/alarmlar ve çevrimiçi raporlar alıp bunları standart bir web tarayıcısında yayınlayabilirsiniz. 

AirBoss yaygın olan bir çok web tarayıcısında (Microsoft Internet Explorer gibi) kullanılabilen ActiveX 'i destekler. Ayrıca Windows masaüstü uygulamaları Microsoft Word ve Excel ile entegre olabilirken Java, S, C++ ve Visual Basic gibi 3. parti diğer paketlerle bir arayüz üzerinden entegrasyonu sağlanabilir.  AirBoss nesneye yönelik bir tasarıma sahip olduğundan dolayı her türlü özel tasarıma ve yazılım geliştirmesine kolayca cevap verebilmektedir. 

 

Tecrübenin Getirdiği Avantajlar

  • Radyo ağındaki (havadaki) veri toplama işlemini en uygun şekilde yapar,
  • Uzaktan aygıt yazılımlarının ve cihaz ayarlarının güncellenmesini yönetir,
  • RF band genişliğini yönetir,
  • SNMP bilgilerinin toplanmasını yönetir,
  • Standart bir arayüz üzerinden çoklu OPC müşterilerinin veri paylaşmasına izin verir, 
  • Var olan güvenlik politikalarına kolaylıkla yeni bir güvenlik katmanı eklenebilir, 
  • Dağıtılmış arıza bulma araçları sağlar,
  • Çok büyük ağları küçük alt ağlara bölümler.
Okunma 20885 defa